USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada Guaruja Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada

Έγκαιρη Κράτηση
2026-06-29
2026-06-30

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

12

Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada


Παραλία Eden βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. και ΕΝυδρείο Acqua Mundo 25 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada. Παραλία Pernambuco βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Ο πλησιέστερος σιδηροδρομικός σταθμός, Pref Saladino, απέχει σε απόσταση 82 χλμ.

Τα δωμάτια διαθέτουν γκαρνταρόμπα καθώς και ρύθμιση κλιματισμού, και επίσης Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Επωφεληθείτε από φούρνο μικροκυμάτων, ηλεκτρικό βραστήρα και σκεύη κουζίνας που διατίθενται στα δωμάτια.

Το εστιατόριο Il Faro βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.


Στο ξενοδοχείο

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Κουζινικά είδη

Στο δωμάτιο

  • Wi-Fi στα δωμάτια
  • Χώρος ενδυμασίας
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 09:00 έως 17:00
Check-out: έως 09:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🕌

    Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε τo ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada;

    Παραλία Pernambuco και Παραλία Eden ανήκουν στα πιο δημοφιλή αξιοθέατα και απέχουν 10 και 15 λεπτά οδικώς αντίστοιχα από τo ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada;

    Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada στις 09:00.
  • Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada;

    Τo ξενοδοχείο Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-06-29
2026-06-30

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Apto Reformado E Mobiliado A 2 Quadras Praia Guaruja Enseada, Βραζιλία

Rua Amazonas, 200, Γκουαρούχα, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allguarujahotels.com

All rights reserved